ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

O společnosti Bauer Media

O společnosti Bauer Media

BAUER MEDIA v.o.s., BAUER MEDIA PRAHA v.o.s.

Bauer Media je největším časopiseckým vydavatelstvím v ČR. Vydává tři desítky časopisů a oblíbených speciálů. Je lídrem v segmentech programových titulů a společenských týdeníků. Významnou součást portfolia tvoří časopisy pro ženy – od lifestylových až po servisní a příběhové. Svými časopisy oslovuje vydavatelství i mužské publikum stejně jako dětské čtenáře.

V roce 2016 vydavatelství Bauer Media prodalo 50 milionů výtisků, které si celkem přečetlo 3,6 milionu čtenářů*.

Bauer Media je aktivní i v oblasti elektronických a sociálních médií. Společnost je provozovatelem internetových portálů JenProZeny.cz, JenProMuze.cz, JenProHolky.cz, Dolcevita.cz, Televize.cz.

*Media projekt 2016; ABC ČR 2016

BAUER MEDIA GROUP

Koncern Bauer Media Group patří k předním světovým mediálním domům. Sídlí v Hamburku a navazuje na 140tiletou tradici rodinné vydavatelské společnosti. Bauer Media Group sestává z 300 firem, které působí v 19 zemích světa. Kromě Německa a České republiky je skupina zastoupena také ve Velké Británii, Polsku, USA, Francii, Rusku, Rakousku, Dánsku, Švédsku, Finsku, Norsku, Španělsku a Portugalsku, Slovensku, Ukrajině, Rumunsku, Austrálii a Novém Zélandu.

Mapa Bauer Media Group

Tradičně nejsilnějším produktem jsou tištěná média (600 titulů), vedle kterých skupina úspěšně rozvíjí i digitální projekty (400 produktů) a provozuje rozhlasové a TV stanice (100). Globální záběr mediální skupiny Bauer svědčí i oblibě a popularitě mediálního obsahu, na jehož tvorbě se pod claimem „We think popular.“ podílí 11,5 tisíc spolupracovníků.

 

Newsletter
Zdarma Vás upozorníme na nové
vydání Vašeho oblíbeného časopisu.
Kalendář vydání časopisů
Úterý
24 / 4
Claudia č. 17
Čas pro hvězdy č. 17
Krimi Příběhy NŽ č. 1
Rytmus života - Číselné křížovky č. 4
Týdeník Televize č. 18
Středa
25 / 4
Chvilka pro tebe č. 17
Nostalgie č. 5
Pestrý svět č. 17
Prima vychytávky č. 5
tina č. 17
TopGear č. 5
Čtvrtek
26 / 4
Cosmopolitan č. 5
Esquire č. 5
Motor č. 9
Pestrý svět Křížovky Výroky slavných č. 4