ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

O společnosti Bauer Media

O společnosti Bauer Media

BAUER MEDIA v.o.s., BAUER MEDIA PRAHA v.o.s.

Bauer Media je předním časopiseckým vydavatelstvím v ČR. Vydává tři desítky magazínů a oblíbených speciálů. Je lídrem v segmentech programových titulů a společenských týdeníků. Významnou součást portfolia tvoří časopisy pro ženy – od lifestylových až po servisní a příběhové. Svými časopisy oslovuje vydavatelství i mužské publikum stejně jako dětské čtenáře.

V roce 2017 vydavatelství Bauer Media prodalo 49 milionů výtisků, které si celkem přečetlo 3,4 milionu čtenářů*.

Bauer Media je aktivní i v oblasti elektronických a sociálních médií. Společnost je provozovatelem internetových portálů JenProZeny.cz, JenProMuze.cz, JenProHolky.cz, Dolcevita.cz, Televize.cz.

Webové stránky Bauer Media zaznamenaly v uplynulém roce 800 tisíc uživatelů, sociální sítě kolem značek Bauer Media mají 580 tisíc fanoušků.

*Zdroj: BAUER MEDIA, ABC ČR 2017, MEDIA PROJEKT 2017, NetMonitor 2017, statistiky sociálních sítí

BAUER MEDIA GROUP

Koncern Bauer Media Group patří k předním světovým mediálním domům. Sídlí v Hamburku a navazuje na 140tiletou tradici rodinné vydavatelské společnosti. Bauer Media Group sestává z 300 firem, které působí v 17 zemích světa. Kromě Německa a České republiky je skupina zastoupena také ve Velké Británii, Polsku, USA, Francii, Rusku, Rakousku, Dánsku, Švédsku, Finsku, Norsku, Španělsku a Portugalsku, Slovensku, Rumunsku, Austrálii a Novém Zélandu.

Mapa Bauer Media Group

Tradičně nejsilnějším produktem jsou tištěná média (600 titulů), vedle kterých skupina úspěšně rozvíjí i digitální projekty (400 produktů) a provozuje rozhlasové a TV stanice (100). Globální záběr mediální skupiny Bauer svědčí i oblibě a popularitě mediálního obsahu, na jehož tvorbě se pod claimem „We think popular.“ podílí 11,5 tisíc spolupracovníků.

 

Kalendář vydání časopisů
Pátek
19 / 10
Čas na lásku č. 22
Pondělí
22 / 10
Rytmus života č. 43
TV Plus 14 č. 22
TV Revue č. 22
Úterý
23 / 10
Claudia č. 43
Čas pro hvězdy č. 43
Rytmus života - Číselné křížovky č. 10
Týdeník Televize č. 44