Nacházíte se na stránce:Úvodní stránka / Časopisy

Časopisy

Bravo / Časopisy pro děti a mládež

Bravo

Nejčtenější časopis pro teenagery v ČR. Žhavé info ze světa hvězd, hudby, filmu i techniky. Plakáty, soutěže, rubrika Láska & sex, fotoromán a dárek v každém čísle!

Claudia / Časopisy pro ženy

Claudia

Claudia je ženský týdeník, který za přijatelnou cenu nabízí vše, co ženy baví, když si chtějí odpočinout. Předností je přesný mix správných témat a jejich kvalitní zpracování.

Čas na lásku / Příběhové časopisy

Čas na lásku

Milujete romantické příběhy plné lásky, touhy, vášně, emocí, osudových setkání, nečekaných zvratů, ale téměř vždy se šťastnými konci? Pak právě vám je určený tento časopis.

Čas pro hvězdy / Společenské časopisy

Čas pro hvězdy

Čas pro hvězdy je nový společenský týdeník pro ženy, tzv. femine bulvár. Časopis nabízí na 40 stranách atraktivní mix informací ze showbyznysu, zábavních či servisních témat.

Chvilka napětí / Zájmové časopisy

Chvilka napětí

Naprosto ojedinělý a unikátní časopis, který na českém trhu nemá konkurenci a patří do skupiny titulů časopisu Chvilka pro tebe.

Chvilka pro luštění / Zájmové časopisy

Chvilka pro luštění

Chvilka pro luštění je měsíčník určený speciálně milovníkům švédských křížovek. Praktický malý formát se vejde do kapsy i do kabelky a vy si bez zbytečných řečí pořádně zaluštíte. A navíc můžete na každé straně vyhrát!

Chvilka pro luštění Osmisměrky / Zájmové časopisy

Chvilka pro luštění Osmisměrky

Všude tam, kde se luští, nesmí chybět tento časopis plný osmisměrek!

Chvilka pro luštění SUDOKU / Zájmové časopisy

Chvilka pro luštění SUDOKU

Pod hlavičkou křížovkářského měsíčníku Chvilka pro luštění vychází v praktickém kapesním formátu také speciál SUDOKU, který na 84 stranách přináší celkem 142 originálních číselných rébusů.

Chvilka pro relax / Zájmové časopisy

Chvilka pro relax

Chvilka pro relax vychází šestkrát ročně jako křížovkářský speciál Chvilky pro tebe. Jde o časopis plný původních křížovek, zábavných kvízů, testů a sudoku pro volný čas. Speciál je určen nejen čtenářkám a čtenářům Chvilky pro tebe, ale i všem ostatním, kteří rádi luští a soutěží.

Chvilka pro tebe / Časopisy pro ženy

Chvilka pro tebe

Chvilka pro tebe patří mezi nejoblíbenější a nejčtenější ženské časopisy v ČR. Časopis je určený pro soutěživé čtenářky, které milují lidské příběhy, dobré rady a nejraději odpočívají při čtení a luštění.

Chvilka v kuchyni / Zájmové časopisy

Chvilka v kuchyni

Časopis patří do skupiny titulů úspěšného ženského týdeníku Chvilka pro tebe. Novinka ve vydavatelství Bauer media přináší velké množství receptů přímo od čtenářek.

Lissy / Časopisy pro děti a mládež

Lissy

Lissy, to je nový dvouměsíčník pro všechny dívky ve věku 7 – 13 let, které propadly lásce ke koním a ke zvířatům vůbec

Luštění pro děti / Časopisy pro děti a mládež

Luštění pro děti

Luštění pro děti je časopis pro děti od 4 do 8 let, který přirozenou a pestrou formou rozvíjí jejich dovednosti. Najdete v něm psaní, počítání, luštění, hry, tvůrčí aktivity, čtení a další zábavné stránky plné veselých, laskavých obrázků.

Napsáno životem / Příběhové časopisy

Napsáno životem

Časopis plný skutečných lidských osudů. Najdete v něm příběhy dojemné, veselé, dramatické, někdy šokující či smutné, ale vždy pravdivé, tak jak je napsal sám život.

Nejchutnější recepty / Zájmové časopisy

Nejchutnější recepty

Časopis je inspirován oblíbenou kulinární rubrikou společenského týdeníku Rytmus života. Naleznete v něm více než 50 receptů.

Omalovánky moudré sovy / Časopisy pro děti a mládež

Omalovánky moudré sovy

Časopis určený předškolním dětem ve věku 3−5 let plný omalovánek, jednoduchého počítání a prvního psaní pro nejmenší.

Pestrý svět / Společenské časopisy

Pestrý svět

Pestrý svět je progresivní společenský týdeník, jeden z nejpopulárnějších v České republice. Od roku 2004, kdy spatřilo světlo světa první číslo, jeho obliba prudce stoupá a počtem čtenářů několikanásobně převyšuje většinu konkurenčních časopisů.

Příběhy z ordinace / Příběhové časopisy

Příběhy z ordinace

Rádi byste nahlédli do aktrativního prostředí nemocnic, klinik a ordinací? Chcete se pobavit veselými historkami a kuriózními případy, které zažili lékaři a sestřičky se svými pacienty a naopak? Zajímají vás osudy lidí, kteří se museli vyrovnat se svou nemocí či postižením svých blízkých?

Retro / Společenské časopisy

Retro

Časopis o legendách. Přináší osudové příběhy slavných hvězd plné vášně, napětí a nečekaných zvratů.

Rytmus života / Společenské časopisy

Rytmus života

Časopis Rytmus života je bezkonkurenčně nejprodávanějším a nejčtenějším společenským týdeníkem to především díky svému jedinečnému konceptu a vysoké kvalitě obsahu. Za dobu své existence si získal již milión spokojených čtenářů.

Štěstí a nesnáze / Příběhové časopisy

Štěstí a nesnáze

Zajímají vás lidské osudy? Ve Štěstí a nesnáze najdete příběhy poučné, smutné, dojemné, zamilované, ale i trapasy a humorné historky.

Tajemné příběhy / Příběhové časopisy

Tajemné příběhy

Pokud vás zajímají věci mezi nebem a zemi, nevysvětlitelné záhady, tajemná znamení, paranormální jevy, pak je tento časopis určený právě vám.

tina / Časopisy pro ženy

tina

Jeden z nejčtenějších časopisů pro ženy na českém trhu. Tina rozumí zdravotním tématům, vaření, přináší skvělé návody na pečení, vaření, ale i úklid domácnosti, výchovu dětí, péči o domácnost, pěstování květin, 255.

tina bydlíme / Časopisy o bydlení a zahradě

tina bydlíme

Měsíčník o bydlení plný praktických rad a užitečných tipů určený všem, kteří si chtějí vylepšit a zútulnit svůj domov. V centru jeho pozornosti je byt od předsíně přes kuchyni po dětský pokoj a jeho nejbližší okolí, tedy zahrada.

TV Max / Televizní časopisy

TV Max

Moderní, úspěšný a dynamický televizní čtrnáctideník nabízí sympatický formát, 106 stran informací o novinkách ze světa televize a filmu, 39 nejdůležitějších stanic a 14 podrobných TV tipů na každý den.

TV Plus 14 / Televizní časopisy

TV Plus 14

TV Plus je programový magazín, v němž najdete víc, než jen ucelený přehled televizních pořadů. Na své si přijdou všichni, kdo se rádi dívají na televizi a chtějí vědět víc o jejích tvářích, ale i ti, kteří rádi vaří, cestují nebo hrají o zajímavé ceny.

TV Revue / Televizní časopisy

TV Revue

TV Revue je nejlevnější programový čtrnáctideník na trhu! Na sto stránkách přináší přehledné programy 52 nejsledovanějších televizních stanic a více než sto TV tipů na pořady, které stojí za to vidět. Ke čtení nabízí exkluzivní rozhovory s českými televizními hvězdami i portréty hollywoodských star a zaměřuje se na aktuality z televizního a filmového zákulisí. Vychází jednou za čtrnáct dní v pondělí v praktickém formátu „do kabelky“.

Týdeník Televize / Televizní časopisy

Týdeník Televize

Týdeník Televize přináší každé úterý přehledný a podrobný televizní program s  množstvím TV tipů, řadou zajímavostí o připravovaných a vysílaných pořadech a dalším servisem pro náročné televizní diváky.

Vaříme krok za krokem / Zájmové časopisy

Vaříme krok za krokem

Časopis nezvykle příjemného formátu vychází každý měsíc a najdete v něm recepty na všední den i na svátek, sladké i slané, jednoduché i složité, ale VŽDYCKY pěkně krok za krokem rozepsané a nafocené. Vaše okolí bude jednoduše žasnout, jaké vynikající kulinářské specialitky zvládnete připravit.

Žena a život / Časopisy pro ženy

Žena a život

Žena a život je lifestylový časopis určený ženám ve věku 25-45 let, který dokáže kombinovat prvky světových trendů s českou realitou, a to nejen v módě, kosmetice, ale i vaření a dekoru.