ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Aktuality

Pestré osudy
20. 3. 2017 | Jak název nového speciálu z rodiny oblíbeného 14deníku Napsáno životem napovídá, čtenář v Pestrých osudech najde 17 rozmanitých příběhů: od romanticky zamilovaných, dojemných a vtipných, až po dramatické, šokující a velmi neobvyklé. Oproti jiným časopisům si zde přijdou na své i milovníci retropříběhů, tajemna a krimizápletek.
Chvilka na zahradě
8. 3. 2017 | Všichni zahrádkáři už netrpělivě vyhlížejí jaro, aby se po vydatné zimě mohli na svých zahrádkách znovu věnovat svému koníčku. Svou první letošní Chvilku na zahradě ale můžete strávit také v pohodní domova – se stejnojmenným speciálem Chvilky pro tebe v ruce.
Retro časy
7. 3. 2017 | Časopis tina obohacuje skupinu svých speciálů o další tematický titul Retro časy – s podtitulkem Tak jsme si žili…
3. 3. 2017 | Po čtrnáctideníku Rytmus života Křížovky, jehož první číslo vyšlo 21.února, nově zbudovaná redakce křížovkářského portfolia pod vedením šéfredaktora Ondřeje Pfeffera připravila další dva měsíčníky.
Claudia Recepty a křížovky
2. 3. 2017 | Březnové vydání čtvrtletníku Claudia Recepty a křížovky potěší milovníky staročeské kuchyně. Hlavními tématy čísla jsou totiž buchty a bábovky, tradiční nedělní moučníky našich babiček.
Rytmus života Křížovky
21. 2. 2017 | Po měsíčníku Chvilka pro luštění, dvouměsíčnících Chvilka pro relax, Chvilka pro luštění, Chvilka pro luštění Osmisměrky a Chvilka pro luštění Sudoku vstupuje BAUER MEDIA na trh s novým křížovkářským čtrnáctideníkem.
Příběhy plné života
20. 2. 2017 | Nové číslo čtvrtletníku Příběhy plné života zaujme ženy, které si rády přečtou skutečné příběhy ze života a zároveň se chtějí pobavit, inspirovat i poučit.
Harper’s Bazaar
16. 2. 2017 | Aktuální číslo tohoto ikonického módního časopisu uchvátí čtenářky úctyhodným formátem 237 x 320 mm a rozsahem 292 stránek. Velké březnové vydání je navíc vytištěno na mimořádném papíře – devadesátigramové lesklé křídě. Vedle extra velkého čísla existuje i vydání v běžné velikosti 200 x 270 mm, které nahradilo pocketovou variantu časopisu. Je na čtenářkách, pro jaký formát se rozhodnou. V obou případech získají výhodu - cena obou zvětšených formátů zůstává stejná jako u běžných vydání.
Valentýnské romance
14. 2. 2017 | Jaký by to byl Valentýn bez inspirujících příběhů plných lásky? Speciál Napsáno životem nazvaný Valentýnské romance nabízí více než desítku eroticky zabarvených skutečných příběhů lidí „od vedle“.
Newsletter
Zdarma Vás upozorníme na nové
vydání Vašeho oblíbeného časopisu.
Kalendář vydání časopisů
Pondělí
27 / 3
Rytmus života č. 13
TV Plus 14 č. 7
TV Revue č. 7
Úterý
28 / 3
Claudia č. 13
Čas pro hvězdy č. 13
Týdeník Televize č. 14
Středa
29 / 3
Chvilka pro tebe č. 13
Nostalgie č. 4
Pestrý svět č. 13
Prima vychytávky č. 4
Tina č. 13