ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Aktuality

18. 4. 2017 | Čtrnáctideník TV Max je nejprodávanějším časopisem v České republice. Určitě si zaslouží hlasy svých čtenářů v soutěži Časopis roku 2016, která letos popré vyhlašuje čtenářskou cenu popularity.
Dekorace
12. 4. 2017 | Nový speciál Chvilky pro tebe udělá radost všem, kdo milují tvoření všeho druhu. Najdete v něm jednoduché i podrobné návody na výrobu originálních bytových doplňků, dárků pro přátele i tipy na nápaditá aranžmá.
Krimi příběhy
10. 4. 2017 | Speciál čtrnáctideníku Napsáno životem Příběhy na hraně zákona mění název na jednodušší Krimi příběhy. Obsah čtvrtletního speciálu zůstává beze změny – i nadále přináší čtenářům kauzy, které napsal sám život.
Tvoje tvář má známý hlas
4. 4. 2017 | Bauer Media ve spolupráci s TV Nova uvádí na trh již třetí díl speciálu časopisu tina s názvem Tvoje tvář má známý hlas III.
tina – Recepty To nejlepší ze sbírky
4. 4. 2017 | Druhé číslo speciálu tina Nejlepší recepty přináší inspiraci na jarní sladké i slané dobroty. Upečte si vynikající rolády, koláče či moučníky, nebo rodině připravte něco dobrého k obědu a k večeři.
Zlatá léta filmová
4. 4. 2017 | Čtvrté číslo časopisu opět přináší zajímavé čtení – tentokrát o kultovním snímku Marečku, podejte mi pero!, ale také o osudech jeho hereckých hvězd.
Policie Modrava
27. 3. 2017 | Bauer Media uvádí další projekt ve spolupráci s TV Nova - speciál týdeníku Chvilka pro tebe - Policie Modrava. Časopis je v podstatě cestovatelským průvodcem, který vychází z první řady divácky úspěšného seriálu Policie Modrava, jehož díly si můžeme na obrazovkách TV Nova připomenout od 13. března.
Pestré osudy
20. 3. 2017 | Jak název nového speciálu z rodiny oblíbeného 14deníku Napsáno životem napovídá, čtenář v Pestrých osudech najde 17 rozmanitých příběhů: od romanticky zamilovaných, dojemných a vtipných, až po dramatické, šokující a velmi neobvyklé. Oproti jiným časopisům si zde přijdou na své i milovníci retropříběhů, tajemna a krimizápletek.
Chvilka na zahradě
8. 3. 2017 | Všichni zahrádkáři už netrpělivě vyhlížejí jaro, aby se po vydatné zimě mohli na svých zahrádkách znovu věnovat svému koníčku. Svou první letošní Chvilku na zahradě ale můžete strávit také v pohodní domova – se stejnojmenným speciálem Chvilky pro tebe v ruce.
Newsletter
Zdarma Vás upozorníme na nové
vydání Vašeho oblíbeného časopisu.
Kalendář vydání časopisů
Pondělí
24 / 4
Rytmus života č. 17
TV Plus 14 č. 9
TV Revue č. 9
Úterý
25 / 4
Claudia č. 17
Cosmopolitan č. 5
Čas pro hvězdy č. 17
Májové romance č. 2
Týdeník Televize č. 18
Středa
26 / 4
Chvilka pro tebe č. 17
Nostalgie č. 5
Pestrý svět č. 17
Prima vychytávky č. 5
Tina č. 17