ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Aktuality

Žena roku 2018
17. 4. 2018 | Pátý ročník soutěže Žena roku byl odstartován. Žena a život vyhlásila další napínavé pátrání po neobyčejných ženách, které své okolí fascinují pílí, vůlí, kreativitou, odvahou nebo jej zahrnují obětavou láskou.
<p>Dozvíte se, jaké orgány v těle jarní detox potřebují nejvíc a jak na něj. Odb
11. 4. 2018 | Nový speciál týdeníku Chvilka pro tebe vám pomůže očistit duši i tělo a načerpat novou jarní energii.
Esquire
9. 4. 2018 | S dubnovým číslem vstupuje časopis Esquire vydavatelství Bauer Media Praha na trh s novou grafikou a celkovým refreshem. Autorem minimalistického designu je art director Esquiru Samuel Kubín. „Nová grafika vychází z aktuálních světových trendů. Je přehledná a zároveň akcentuje kvalitu fotografií i samotných textů,“ vysvětluje šéfredaktor Jiří Roth. „Větší prostor dostávají světové i tuzemské trendy dotvářející životní styl naší cílové skupiny.“
Pestré osudy
21. 3. 2018 | Druhé číslo nového příběhového časopisu Pestré osudy vás rozveselí, dojme a inspiruje. Přečtěte si, jak své složité nebo nečekané životní situace řeší běžní lidé kolem nás.
Štíhlá a fit – Recepty na celý rok
20. 3. 2018 | Speciál časopisu tina Štíhlá a fit přichází s šedesátkou vynikajících receptů na hlavní jídla, moučníky i dezerty, s nimiž už nepřiberete ani deko!
Mimořádný speciál Pestrého světa: Kuchařská kniha s recepty na celý rok
19. 3. 2018 | Všechny recepty, publikované v týdeníku Pestrý svět od února 2017 do února 2018, nyní najdete na jednom místě. Kuchařskou kniha s rekordními 354 recepty ocení jak zdatné kuchařky, tak začátečnice.
Žena a život s jarní Chuťovkou
19. 3. 2018 | Šesté letošní číslo Ženy a život přináší nejen celou stovku nápadů, jak si usnadnit život a zbytečně se nenutit k dokonalosti, ale i vymazlený bonus pro milovnice jídla a vaření. S přílohou Chuťovka tentokrát přivítáte všechny vůně jara.
Ano, šéfe!
13. 3. 2018 | Časopis Ano, šéfe!, který Bauer Media vydává ve spolupráci s FTV Prima, prochází rozsáhlou obsahovou změnou. Nabídne více receptů a také kurz vaření se Zdeňkem Pohlreichem, který čtenáři mohou vyhrát
Chvilka pro tebe Jarní inspirace
9. 3. 2018 | Chvilka pro tebe - časopis, který vás baví, zve čtenáře k pestré jarní tabuli plné lahůdek i svěžích jarních dekorací.
Newsletter
Zdarma Vás upozorníme na nové
vydání Vašeho oblíbeného časopisu.
Kalendář vydání časopisů
Úterý
24 / 4
Claudia č. 17
Čas pro hvězdy č. 17
Krimi Příběhy NŽ č. 1
Rytmus života - Číselné křížovky č. 4
Týdeník Televize č. 18
Středa
25 / 4
Chvilka pro tebe č. 17
Nostalgie č. 5
Pestrý svět č. 17
Prima vychytávky č. 5
tina č. 17
TopGear č. 5
Čtvrtek
26 / 4
Cosmopolitan č. 5
Esquire č. 5
Motor č. 9
Pestrý svět Křížovky Výroky slavných č. 4