ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Žena a život: Ať žije ženská síla!

3. 10. 2017 | Aktuální Žena a život č. 20 představuje letošní finalistky unikátní soutěže Žena roku. Seznamte se s patnácti ženami, jejich pozoruhodnými činy a příběhy!

Čtenáři časopisu měli možnost nominovat obyčejné, ale zároveň něčím výjimečné ženy ze svého okolí do tří kategorií: Byznys, Internet a Friend. Do redakce dorazilo 114 nominací. Na webových stránkách www.zenaroku.jenprozeny.cz byla každá z adeptek představena v krátkém portrétu. Čtenáři pak v další fázi pro přihlášené ženy hlasovali, aby tak dali najevo svůj obdiv k jejich povaze, jednání, schopnostem, práci, umění nebo třeba jen životnímu stylu. Své favoritky letos podpořilo rekordních 718 915 hlasů, nejvíc za celou historii soutěže.

O tom, které ženy z patnácti favoritek se stanou absolutními vítězkami jednotlivých kategorií, rozhodne odborná porota. Slavnostní večer s vyhlášením soutěže Žena roku 2017 se uskuteční 9. listopadu v hotelu Le Palais Art v Praze. Těšte se na reportáž ze slavnostního večera i na rozhovory s čerstvými vítězkami na stránkách Ženy a život.

Kalendář vydání časopisů
Pondělí
23 / 7
Rytmus života č. 30
TV Max č. 16
Úterý
24 / 7
Claudia č. 30
Čas pro hvězdy č. 30
Rytmus života - Číselné křížovky č. 7
Týdeník Televize č. 31
Středa
25 / 7
Chvilka pro tebe č. 30
Nostalgie č. 8
Pestrý svět č. 30
tina č. 30
TopGear č. 8
Žena a život č. 15