ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Žena a život se speciálem První republika

5. 9. 2017 | Vydavatelství Bauer Media ve spolupráci s Českou televizí vydává u příležitosti uvedení druhé řady rodinné ságy První republika obsáhlý speciál Ženy a život První republika.

Stostránkový časopis se věnuje nejenom výpravnému seriálu První republika, jeho hrdinům, hereckým představitelům a tvůrcům, ale také samotné době, v níž se děj odehrává – noblesnímu prostředí vyšší společnosti za první republiky.

Čtenáři se seznámí s jednotlivými postavami ságy, vývojem jejich osobností od první série. V původních rozhovorech s herci se dozví, jak vnímají své hrdiny a co mají s jejich charaktery společného. Speciál ale zavede čtenáře i za kamery, prozradí, jak probíhalo natáčení, představí profese, bez kterých by nemohl vzniknout strhující děj a silný vizuální zážitek, jež seriál divákům zprostředkuje.

Speciál vychází pod značkou magazínu Žena a život, a tak je přirozené, že zdůrazňuje ženský element třináctidílné ságy i jejího historického pozadí. Sešit tak navíc připomene osudy velkých prvorepublikových hereckých hvězd Adiny Mandlové, Nataši Gollové, Lídy Baarové a dalších, jejich lásky, jejich životy. Představí ale také slavné ženy, emancipované průkopnice a buditelky vzrušujícího období meziválečného Československa.

Publikace Žena a život První republika nás rovněž nechá nahlédnout do životního stylu vyšší společnosti první republiky. Prozradí, jak vypadala a jak se vedla domácnost, jak se ženy oblékaly, líčily, jaké účesy byly moderní. Získáme představu, jaký byl běžný denní program žen první republiky, co četly, čím jezdily.

Časopis vychází ve středu 6. září 2017 za cenu 49 Kč.

To nejlepší z První republiky zažijte i dnes!

Mimořádná nabídka

Využijte možnosti objednání časopisu za cenu 49 Kč, přímo na e-mail adrese: send@send.cz.

Kalendář vydání časopisů
Čtvrtek
21 / 6
Cosmopolitan č. 7
Motor č. 13
tina Bydlíme č. 7 / 8
Pátek
22 / 6
Napsáno životem č. 13
Pondělí
25 / 6
Rytmus života č. 26
TV Max č. 14