ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Týdeník Televize s kalendářem plným hvězd

29. 11. 2017 | Na sklonku roku už tradičně přináší Týdeník televize svým čtenářům exkluzivní nástěnný kalendář, který vzniká ve spolupráci s Českou televizí. Můžete ho získat jako součást vydání Týdeníku Televize číslo 49, který je právě na stáncích. Cena časopisu se nemění, kalendář je poděkováním čtenářům za jejich přízeň.

Dvanáct unikátních fotografií pro rok 2018 tentokrát spojuje téma SETKÁNÍ GENERACÍ. Snímky tak zachycují známé tváře televizních pořadů z doby současné, ale i minulé. Tak například sporťácká legenda Otakar Černý se vyfotil s oblíbeným sportovním moderátorem Janem Smetanou. Jiří Krampol a Filip Blažek se představují jako ústřední postavy úspěšných kriminálních seriálů, mezi jejichž vznikem leží hezká řádka let. Srpnová fotografie patří neohroženému reportérovi zpravodajství Michalu Kubalovi a hlasatelce Kamile Moučkové, kterou před dvaceti lety z televizního studia vyvedli sovětští vojáci.

Jak focení slavných dvojic probíhalo a co při něm televizní osobnosti zažily, to si přečtete v Týdeníku Televize v článku Příběh kalendáře.

Kalendář vydání časopisů
Pondělí
22 / 10
Rytmus života č. 43
TV Plus 14 č. 22
TV Revue č. 22
Úterý
23 / 10
Claudia č. 43
Čas pro hvězdy č. 43
Rytmus života - Číselné křížovky č. 10
Týdeník Televize č. 44
Středa
24 / 10
Chvilka pro tebe č. 43
Nostalgie č. 11
Pestrý svět č. 43
Prima vychytávky č. 11
Tajemné příběhy NŽ č. 5
tina č. 43