ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Tvoje tvář má známý hlas: Do třetice všeho dobrého!

4. 4. 2017 | Bauer Media ve spolupráci s TV Nova uvádí na trh již třetí díl speciálu časopisu tina s názvem Tvoje tvář má známý hlas III.

Přetrvávající zájem o světoznámou hudební show přesvědčil nejenom televizi Nova, ale také vydavatelství o pokračování tištěného speciálu, který si již dvakrát získal přízeň čtenářů i inzertních klientů.

Speciál na 48 stranách představuje aktuální protagonisty populární show, jejich neuvěřitelné proměny v české i zahraniční pěvecké legendy. Rozhovory se všemi osmi účinkujícími doplňuje také rozhovor s Lankem Ledeckým či moderátorem show Ondřejem Sokolem. Svět zákulisí a příprav aktuální řady odhalí ve svých portrétech choreografka Angeé a hlavní kostymérka Martina Tóthová. Nechybí ani oblíbená rubrika Originály, jež se vrací ke slavným zpěvačkám a zpěvákům, které soutěžící imitují, a ukazuje, čím ve skutečnosti byli a čím se proslavili. Třetí díl speciálu se ale vrací i k vystupujícím z první a druhé řady a připomíná vrcholná čísla jednotlivých epizod.

Speciální vydání Tvoje tvář má známý hlas III umožní svým čtenářům účastnit se zajímavých soutěží o lístky na finále, setkání s celebritou, ale také o vstupenky na koncert v O2 areně, který připravuje TV Nova na 10.6.2017.

Časopis vstupuje do druhé poloviny rozběhnuté TV show, s níž se propojí prostřednictvím sponzorských vzkazů a product placementu. Na trh přichází 5.4.2017 a bude k dispozici do konce května za cenu 35 Kč.

Newsletter
Zdarma Vás upozorníme na nové
vydání Vašeho oblíbeného časopisu.
Kalendář vydání časopisů
Úterý
30 / 5
Claudia č. 22
Čas pro hvězdy č. 22
Retro kuchařka č. 3
Týdeník Televize č. 23
Středa
31 / 5
Esquire č. 6
Chvilka pro tebe č. 22
Pestrý svět č. 22
Prima vychytávky č. 6
Tina č. 22
TopGear č. 6
Žena a život č. 11