ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Oblíbili jste si programový magazín TV Max? Hlasujte pro něj v anketě Časopis roku!

4. 4. 2017 | Čtrnáctideník TV Max je nejprodávanějším časopisem v České republice. Určitě si zaslouží hlasy svých čtenářů v soutěži Časopis roku 2016, která letos popré vyhlašuje čtenářskou cenu popularity.

Soutěž Časopis roku vyhlašuje Unie vydavatelů již potřinácté. O nejlepších časopisech rozhoduje odborná porota, která posuzuje jejich význam na magazínovém trhu a úroveň jejich zpracování. Časopisy soutěží v několika kategoriích, mezi něž byla letos poprvé zařazena i Cena čtenářů 2016. Toto ocenění vyjadří názor těch, pro které jsou časopisy určeny.

TV Max je nejoblíbenějším průvodcem televizní zábavou již více než deset let. Připravuje ho tým zkušených redaktorů, kteří s vysokou profesionalitou a zaujetím pomáhají televizním divákům orientovat se v nepřeberné nabídce televizních stanic. Nyní můžete ocenit jejich práci, pokud časopisu TV Max pošlete svůj hlas. Stačí v období od 4. do 24. dubna zaslat SMS ve tvaru CRO_49 na číslo 900 06 06 (cena 6 Kč) nebo hlasovat přes webový formulář na stránkách www.casopisroku.cz

Newsletter
Zdarma Vás upozorníme na nové
vydání Vašeho oblíbeného časopisu.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Kalendář vydání časopisů
Pondělí
21 / 5
Rytmus života č. 21
TV Plus 14 č. 11
TV Revue č. 11
Úterý
22 / 5
Claudia č. 21
Čas pro hvězdy č. 21
Recepty a křížovky CL č. 2
Týdeník Televize č. 22
Středa
23 / 5
Chvilka pro tebe č. 21
Nostalgie č. 6
Pestrý svět č. 21
tina č. 21