ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Novou šéfredaktorkou časopisu Harper’s Bazaar je Nora Grundová

29. 5. 2018 | Vydavatelství Bauer Media Praha oznámilo, že českou verzi mezinárodního módního časopisu Harper’s Bazaar povede Nora Grundová.

Nora Grundová vystudovala anglistiku a sinologii a v minulosti působila jako šéfredaktorka lifestylové přílohy deníku E15 ZEN, dále pracovala v přílohách Hospodářských novin Víkendu nebo Proč ne?! Do Harper’s Bazaaru přichází z pozice šéfredaktorky webového magazínu flowee.cz.

„Harper’s Bazaar je silná značka a já jsem ráda, že se jí ujímá tak zkušená novinářka a autorka, jakou Nora bezesporu je. Titul pod jejím vedením projde od zářijového čísla výrazným refreshem a bude mnohem více spolupracovat s ostatními světovými edicemi než dosud,“ říká publisherka Harper’s Bazaaru Lada Rudovská.

„Harper’s Bazaar má úžasnou historii i velký potenciál a mým cílem je, aby se stal inspirativním časopisem provázejícím inteligentní ženy, které už vědí, co chtějí. A to ve světě offline i online,“ říká nová šéfredaktorka Nora Grundová s tím, že v tuto chvíli finalizuje svůj tým.

Kalendář vydání časopisů
Pátek
19 / 10
Čas na lásku č. 22
Pondělí
22 / 10
Rytmus života č. 43
TV Plus 14 č. 22
TV Revue č. 22
Úterý
23 / 10
Claudia č. 43
Čas pro hvězdy č. 43
Rytmus života - Číselné křížovky č. 10
Týdeník Televize č. 44