ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Novou šéfredaktorkou časopisu Harper’s Bazaar je Nora Grundová

29. 5. 2018 | Vydavatelství Bauer Media Praha oznámilo, že českou verzi mezinárodního módního časopisu Harper’s Bazaar povede Nora Grundová.

Nora Grundová vystudovala anglistiku a sinologii a v minulosti působila jako šéfredaktorka lifestylové přílohy deníku E15 ZEN, dále pracovala v přílohách Hospodářských novin Víkendu nebo Proč ne?! Do Harper’s Bazaaru přichází z pozice šéfredaktorky webového magazínu flowee.cz.

„Harper’s Bazaar je silná značka a já jsem ráda, že se jí ujímá tak zkušená novinářka a autorka, jakou Nora bezesporu je. Titul pod jejím vedením projde od zářijového čísla výrazným refreshem a bude mnohem více spolupracovat s ostatními světovými edicemi než dosud,“ říká publisherka Harper’s Bazaaru Lada Rudovská.

„Harper’s Bazaar má úžasnou historii i velký potenciál a mým cílem je, aby se stal inspirativním časopisem provázejícím inteligentní ženy, které už vědí, co chtějí. A to ve světě offline i online,“ říká nová šéfredaktorka Nora Grundová s tím, že v tuto chvíli finalizuje svůj tým.

Kalendář vydání časopisů
Pondělí
25 / 6
Rytmus života č. 26
TV Max č. 14
Úterý
26 / 6
Claudia č. 26
Čas pro hvězdy č. 26
Rytmus života - Číselné křížovky č. 6
Týdeník Televize č. 27
Středa
27 / 6
Chvilka pro tebe č. 26
Nostalgie č. 7
Pestrý svět č. 26
Prima vychytávky č. 7 / 8
tina č. 26
TopGear č. 7
Žena a život č. 13