ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Cosmo Beauty Awards 2017 již zná své vítěze!

10. 10. 2017 | Prestižní soutěž o nejlepší kosmetické přípravky na trhu, kterou organizují národní verze časopisů Cosmopolitan po celém světě a která se v České republice konala podruhé, dospěla do svého finále.

Od května do září uváděl lifestylový měsíčník Cosmopolitan nominované kosmetické přípravky na svých stránkách a čtenářky hlasovaly na webu pro své favority v jednotlivých kategoriích. Hlasování se zúčastnilo 25 000 hlasujících. Za své tipy byly čtenářky odměňovány kosmetickými přípravky, které jim redakce každý týden rozesílala k testování. Rozdali jsme přes 500 přípravků! Tři vítězné čtenářky získaly iPhone 7 od značky iWant a víkendový pobyt pro dva ve wellness a spa hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích. Vítězkami se staly Michaela Králová z Loun, Jana Lisá z Litoměřic a Michaela Durdincová z Děčína.

Ze čtenářského hlasování vzešli tři vítězové v každé kategorii, o jejichž umístění svými preferenčními hlasy rozhodovala porota ve složení Iva Pazderková, herečka a Cosmo cover girl, zpěvačka Debbi, prestižní kosmetické blogerky a influencerky RendyOrdinaryLife a PetraLovelyHair, kosmetická redaktorka Cosmopolitanu Anna Kroupová a šéfredaktorka Sabrina Karasová.

Výsledky soutěže byly oznámeny na báječné Cosmo party ve stylu víl dne 4. 10. na Střeleckém ostrově v Praze, kam si přišly Cosmo atmosféru užít i známé celebrity spojené s časopisem v čele s Ivou Pazderkovou, Davidem Svobodou či Nikolou Moravcovou, která na večeru moderovaném Zorkou Hejdovou předávala ceny od iWant vítězným čtenářkám.

Široká čtenářská veřejnost vítěze objeví v sedmnáctistránkové beauty story v listopadovém vydání časopisu Cosmopolitan. Vítězné přípravky v každé kategorii smějí po celý rok užívat označení Vítěz Cosmo Beauty Awards 2017 (ve své kategorii) ve své interní i externí komunikaci. Přehled kategorií a oceněných najdete v přiložené PDF prezentaci.


Redakce Cosmopolitanu se vyfotila se Zorou Hejdovou, která večer moderovala, s Nikol Moravcovou, jejímž úkolem bylo předat ceny čtenářkám - vítězkám, a s pětibojařem a Cosmo modelem Davidem Svobodou

Dajana Hričovec s kolegyní se radovaly z vítězství nominovaných přípravků své značky Avon

Petra Basovníková, Michaela Zábranská a Barbora Záhoráková (zl.) z Yves Rocher se těší z udělených cen

Cosmo párty s vyhlášením vítězů proběhla v příjemném prostředí restaurace Střelecký ostrov v Praze
 
Kalendář vydání časopisů
Pondělí
23 / 7
Rytmus života č. 30
TV Max č. 16
Úterý
24 / 7
Claudia č. 30
Čas pro hvězdy č. 30
Rytmus života - Číselné křížovky č. 7
Týdeník Televize č. 31
Středa
25 / 7
Chvilka pro tebe č. 30
Nostalgie č. 8
Pestrý svět č. 30
tina č. 30
TopGear č. 8
Žena a život č. 15