ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Časopis Esquire od dubna v novém designu

9. 4. 2018 | S dubnovým číslem vstupuje časopis Esquire vydavatelství Bauer Media Praha na trh s novou grafikou a celkovým refreshem. Autorem minimalistického designu je art director Esquiru Samuel Kubín. „Nová grafika vychází z aktuálních světových trendů. Je přehledná a zároveň akcentuje kvalitu fotografií i samotných textů,“ vysvětluje šéfredaktor Jiří Roth. „Větší prostor dostávají světové i tuzemské trendy dotvářející životní styl naší cílové skupiny.“

Dubnové vydání pánského lifestylového měsíčníku Esquire doplňuje už tradičně Big Black Book – neboli stylový průvodce plný módních a designových tipů, technických novinek a trendů pro nadcházející sezonu. Letos redakce nově přizvala ke spolupráci pět ambasadorů, pět průvodců moderního muže: tanečníka a choreografa Yemiho A.D. (na obálce), architekta Adama Gebriana, moderátora Jakuba Železného, zpěváka Alberta Černého a basketbalistu Tomáše Satoranského. „Každý z nich nám představil své soukromé tipy na různá témata. Například Yemi radí, jaká místa navštívit v několika světových metropolích, Adam Gebrian doporučuje nejzajímavější českou architekturu sloužící veřejnosti nebo Albert Černý nás vzal do svých oblíbených vegetariánských restaurací,“ říká Jiří Roth.

Jediný mezinárodní lifestylový měsíčník pro muže – Esquire – si ale pro letošní rok připravil mnohem více novinek než jen redesign. „Grafikou vše teprve začíná,“ potvrzuje publisherka Lada Rudovská. „Ve spolupráci s našimi zahraničními edicemi připravujeme speciální eventy a workshopy, zaměřujeme se více na sociální sítě a kompletně nový bude i jubilejní, pátý ročník ankety Esquire Man, která se letos bude konat od srpna do listopadu.“

Esquire s módní přílohou Big Black Book podporuje rádiová, printová i online kampaň v hodnotě 2 miliony korun.

Esquire je jedním ze světově nejznámějších a nejoblíbenějších pánských měsíčníků. Je nepostradatelným průvodcem moderního muže světem kariéry, módy, techniky, sportu a v neposlední řadě světem ženského myšlení a vztahů. Esquire vyniká kombinací kvalitní žurnalistiky a významnými celebritami na obálce. Cena na stánku je 79,90 Kč.

The Big Black Book je jediná opravdová módní příručka ušitá na míru úspěšnému a náročnému muži. Pravidelně vychází již od roku 2011. Je součástí dubnového a zářijového vydání časopisu Esquire.

Kalendář vydání časopisů
Úterý
25 / 9
Claudia č. 39
Čas pro hvězdy č. 39
Rytmus života - Číselné křížovky č. 9
Týdeník Televize č. 40
Středa
26 / 9
Chvilka pro tebe č. 39
Nostalgie č. 10
Pestrý svět č. 39
Prima vychytávky č. 10
tina č. 39
TopGear č. 10
Čtvrtek
27 / 9
Cosmopolitan č. 10
Esquire č. 10
Motor č. 20
Napsáno životem č. 20