ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Časopis Dolce Vita spouští nové stránky dolcevita.cz

24. 7. 2018 | Lifestylový měsíčník Dolce Vita (Bauer Media Praha) přichází s novou podobou svých webových stránek www.dolcevita.cz. Relaunch stránek je součástí celkového posilování online aktivit vydavatelství.

Nové stránky dolcevita.cz mají modernější a graficky čistší vzhled, novinky se ale týkají i nových inzertních pozic, které jsou pro uživatele webu příjemnější, a tak i přínosnější pro samotné klienty.

„Stránky dolcevita.cz budou fungovat jako průvodce, který s předstihem informuje o všech zásadních událostech, které se v designu, módě a architektuře právě odehrávají. Samozřejmostí jsou pak i vybrané novinky z oblasti kosmetiky, cestování, gastronomické scény a dalších lifestylových oblastí,“ říká Danica Kovářová, šéfredaktorka Dolce Vity, podle níž redakce současně posiluje i své aktivity na sociálních sítích. „Řada čtenářů Dolce Vitu sleduje online, a proto jsou sociální sítě pro nás nedílnou součástí toho, jak s našimi čtenáři sdílet vše zajímavé, co sami s nadšením sledujeme. Ať už se to týká nové designové limitky, módního pop-upu, výjimečné stavby, podnětné výstavy, kosmetické inovace nebo trendy bistra.

Obsah stránek dolcevita.cz bude částečně vycházet z obsahu tištěné Dolce Vity, zásadní roli ale budou hrát materiály, které vzniknou pro web samotný. „Dolce Vita se dlouhodobě zaměřujeme jak na světové tvůrce, tak na český trh, jehož hluboká znalost je jednou z našich obrovských předností. Nové stránky dolcevita.cz nám lépe umožní prezentovat vizuálně silné projekty i módní fashion stories, na nichž je Dolce Vita postavena, do budoucna se návštěvníci mohou těšit třeba i na posílení videoobsahu z tvorby časopisu i ze zákulisí tvorby českých designérů a návrhářů, které dlouhodobě podporujeme,“ konstatuje Petra Švecová, publisherka Dolce Vity a online projektů. Nové webové stránky dolcevita.cz jsou přitom součástí celkového posilování online aktivit ve vydavatelství.

„Pro mnohé up-market klienty z oblasti módy a designu se stává internet médiem první volby v rámci jejich mediální komunikace. Spuštění nového webu dolcevita.cz je tedy přirozenou reakcí na tuto situaci. Podobně jako časopis i tento původní český web sází především na kvalitní obsah, který je pro inzerenty hlavním argumentem a zárukou efektivity zásahu,“ říká Karolína Heligrová, head of team obchodního oddělení lifestylových titulů.

Dolce Vita vychází jedenáctkrát do roka, nyní je na stáncích letní dvojčíslo, pro nějž obálku navrhla písmomalířka Petra Dočekalová, nedávno oceněná na Bienále Brno. Časopis vychází již 16 let jako čistě český luxusní časopis, který se specializuje na design, architekturu, módu a který dokáže skloubit vysoce profesionální pohled s lifestylovou lehkostí.

Kalendář vydání časopisů
Pátek
19 / 10
Čas na lásku č. 22
Pondělí
22 / 10
Rytmus života č. 43
TV Plus 14 č. 22
TV Revue č. 22
Úterý
23 / 10
Claudia č. 43
Čas pro hvězdy č. 43
Rytmus života - Číselné křížovky č. 10
Týdeník Televize č. 44