ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Časopis Ano, šéfe! s novým obsahem

13. 3. 2018 | Časopis Ano, šéfe!, který Bauer Media vydává ve spolupráci s FTV Prima, prochází rozsáhlou obsahovou změnou. Nabídne více receptů a také kurz vaření se Zdeňkem Pohlreichem, který čtenáři mohou vyhrát

Od prvního čísla letošního roku bude více prostoru věnováno přípravě jídel, technikám vaření, surovinám a kulinárním zajímavostem. Tváří časopisu i nadále zůstává Zdeněk Pohlreich. V rámci nové rubriky „Zdeněk Pohlreich vaří u nás“ zavítá šéf do kulinárního studia Bauer Media, kde pro každé vydání časopisu uvaří některou ze svých specialit, jež bude na stránkách Ano, šéfe! uveřejněna. Další novinkou je rubrika „Pojďme si dát“, v níž redakce čtenářům představí některou z méně známých, zajímavých surovin.

Vybrané restaurace z pořadu FTV Prima Ano, šéfe! stále najdou v titulu své místo, avšak v menším rozsahu než dosud. Časopis se soustředí na zajímavé hlášky Zdeňka Pohlreicha, které v pořadu zazněly, a na recepty, jimiž se šéfem navštívené restaurace proslavily.

Pro čtenáře časopisu Ano, šéfe! je připravena soutěž o kurz vaření vedený samotným šéfem Zdeňkem Pohlreichem.

Odborný kulinární časopis s tím nejzajímavějším z mistrovství Zdeňka Pohlreicha a obohacenou nabídkou profesionálních receptů je v prodeji od 14.3.2018.

Ti, kteří by rádi zakoupili časopis z pohodlí domova, si ho mohou objednat prostřednictvím SMS.
Stačí odeslat SMS ve tvaru SEF JMENO PRIJMENI ULICE C.P. OBEC PSC na číslo 90211. Text píšeme bez diakritiky. Cena SMS je 45 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (tel. 296 363 199, email: info@atspraha.cz).

Předplatné a starší čísla lze objednat na www.jenprocasopisy.cz.

Kalendář vydání časopisů
Pondělí
24 / 9
Rytmus života č. 39
TV Plus 14 č. 20
TV Revue č. 20
Úterý
25 / 9
Claudia č. 39
Čas pro hvězdy č. 39
Rytmus života - Číselné křížovky č. 9
Týdeník Televize č. 40
Středa
26 / 9
Chvilka pro tebe č. 39
Nostalgie č. 10
Pestrý svět č. 39
Prima vychytávky č. 10
tina č. 39
TopGear č. 10