ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ BAUER MEDIA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Březnový Harper’s Bazaar představuje módní světové trendy ve velkém luxusním vydání

16. 2. 2017 | Aktuální číslo tohoto ikonického módního časopisu uchvátí čtenářky úctyhodným formátem 237 x 320 mm a rozsahem 292 stránek. Velké březnové vydání je navíc vytištěno na mimořádném papíře – devadesátigramové lesklé křídě. Vedle extra velkého čísla existuje i vydání v běžné velikosti 200 x 270 mm, které nahradilo pocketovou variantu časopisu. Je na čtenářkách, pro jaký formát se rozhodnou. V obou případech získají výhodu - cena obou zvětšených formátů zůstává stejná jako u běžných vydání.

Harper’s Bazaar se tak vrací k úspěšné inovaci, kterou představil na podzim loňského roku u příležitosti 20. narozenin české verze. I rok 2017 je pro nejvýznamnější a nejstarší módní časopis světa rokem jubilejním. První číslo amerického Harper’s Bazaaru spatřilo světlo světa v roce 1867, tedy před neuvěřitelnými 150 lety. Dalším impulsem pro vydání výjimečného formátu je reflexe módních trendů z jarních fashion weeků v New Yorku, Londýně, Paříži a Miláně. Trendy pro nadcházející sezonu již tradičně představuje módní ředitelka edicí HB Francouzka Carine Roitfeld. Na obálce březnového Harper’s Bazaaru se v několika variantách prezentuje česká supermodelka Hana Soukupová, která se po druhém mateřství vrací k prestižnímu modelingu. Titulku i cover story uvnitř čísla nafotil fotograf Matúš Tóth.

Číslo navíc avizuje charitativní akci Charity Tram by Harper’s Bazaar: ve speciálně vypravené pražské tramvaji budou 17. března 2017 známé osobnosti prodávat poklady ze svých šatníků. Výtěžek prodeje rozdělí nadace Bazaar Charity potřebným. Charity Tram je úvodní akcí jarní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Newsletter
Zdarma Vás upozorníme na nové
vydání Vašeho oblíbeného časopisu.
Kalendář vydání časopisů
Pondělí
18 / 12
Retro č. 12
Rytmus života č. 51
Úterý
19 / 12
Claudia č. 51
Čas pro hvězdy č. 51
Příběhy z ordinace č. 3
Středa
20 / 12
Chvilka pro tebe č. 51
Pestrý svět č. 51
Tina č. 51